Na najwyższym stopniu podium w kumite w swoich kategoriach stanęli: Paweł Podgórski, Barbara Śliwińska i Marta Śliwińska, na drugim: Lena Kulbicka, Estera Szopa, Monika Pradun i Andrzej Podgórski, zaś na trzecim Jakub Kulbicki. Ponadto, srebrny medal w kata dołożyła do klubowego dorobku Barbara Śliwińska. Sędziami maty turnieju byli sensei Waldemar Kozioł (4 dan) oraz sensei Krzysztof Kozioł (2 dan).
Tuż przed mistrzostwami w siedzibie Kanku odbył się natomiast egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, który przeprowadził Branch Chef Polska IKO shihan Jacek Czerniec (6 dan).
- Wszyscy zdali i w doskonałym stylu pokonali wymagania egzaminacyjne, wykazując bardzo dobrą znajomość technik karate, kata oraz wysoką sprawność fizyczną - mówi sensei Waldemar Kozioł.









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze