W środę, 26 listopada dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Rejowcu Fabrycznym. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący samochodem marki Volkswagen Polo, 82-letni mężczyzna z gminy Rejowiec nie mógł wyjechać z miejsca, w którym zaparkował swój samochód.
- Następnie mężczyzna dodał gazu, wskutek czego samochód impetem uderzył w reklamę stojącą na chodniku. W wyniku uderzenia tablica reklamowa przechyliła się i uderzyła w 70-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy - informuje sierżant Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Chełmscy policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność.









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)


![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze