Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ciało nastolatka znalezione w Siedliszczkach

Podczas wtorkowych (22 września) przeszukiwań bagnistych terenów w gminie Rejowiec natrafiono na ciało nastolatka. Trwa ustalanie jego tożsamości. Jak zaznaczają mundurowi, wiele wskazuje na to, że może być to zaginiony przed kilkoma dniami Jakub Mielniczuk.
Ciało nastolatka znalezione w Siedliszczkach

Zwłoki nastolatka zostały znalezione w jednym z rowów melioracyjnych w miejscowości Siedliszczki w gminie Rejowiec. Według wstępnych ustaleń policji wszystko wskazuje na to, że jest to Jakub Mielniczuk. 16-latek z Rejowca Fabrycznego wyszedł z domu 15 września i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego tożsamość ostatecznie ustali sekcja zwłok, która pozwoli również określić przyczyny śmierci.

Na miejscu obecny był prokurator. Na ciele nastolatka nie znaleziono śladów wskazujących na udział osób trzecich czy świadczących o tym, że doszło do przestępstwa.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kinia 22.10.2020 20:15
Jaka jest przyczyna śmierci ? Czy była już sekcja zwłok ? Nastolatek tak nie umiera samoistnie :-?

Def 23.09.2020 20:11
W innym artykule piszecie ze znalezli go w worku a tu co innego . Macie jakis marnych informatorów albo sami gubicie sie w zeznaniach

Redakcja 24.09.2020 08:47
Tzn. w którym artykule? O tym zdarzeniu napisaliśmy tylko jeden artykuł - ten tutaj. Proszę wskazać ten, w którym pojawią się podane przez Pana informacje

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama