Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Hot Load pracuje nad płytą

Chełmska grupa Hot Load to mieszanka młodzieńczej osobowości i zamiłowania do najlepszego rockowego grania lat 80-tych. Pięcioro muzyków prężnie wydaje kolejne single i ma już materiał na debiutancki album.

Początki zespołu sięgają 2015 roku i jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego.

- Skład zawiązaliśmy spontanicznie i roboczo nazwaliśmy się The Four Horseman - wspomina wokalista Dariusz Pawlak. - Publiczności spodobało się nasze granie, prezentowaliśmy się na kolejnych szkolnych wydarzeniach, w zeszłym roku również na WOŚP-ie. I wtedy zaczęliśmy poważnie myśleć o stworzeniu prawdziwego zespołu, co stało się faktem, kiedy zawiązaliśmy stały skład.

Posłuchajcie, jak brzmi Hot Load:

Oprócz wokalisty w Hot Load tworzą: Krzysztof Kuflewski (gitara solowa), Michał Przybysz (gitara rytmiczna), Konrad Koczwara (perkusja) oraz najnowsza w grupie Karolina Stefanek (bas). Zespół ma już gotowy prawie cały materiał na pierwszą płytę, a do sieci trafiają ich kolejne single, wśród nich "Sailin`" oraz "Dangerous Girl". Jak sami mówią, chcą najpierw dopracować wszystkie utwory do perfekcji, zanim ich album się ukaże. Czerpiąc z największych rockowych klasyków, takich jak: Scorpions, Motörhead, Guns N`Roses i KISS, chcą pokazać, że ten styl grania nigdy nie umiera.

- Ci muzycy byli szczerzy, wyznaczali trendy i przełamywali stereotypy. Axl Rose z Guns N`Roses powiedział kiedyś o swoim zespole, że jeżeli kiedyś będą grali muzykę choć trochę podobną do Motörhead, to na pewno odniosą sukces. My również trzymamy się tej zasady. Klasyka rocka jest dla nas wzorem do naśladowania i swoją muzyką, tekstem i każdym solo gitarowym chcemy opowiadać historię.

Oprócz planów związanych z wydaniem płyty, zespół pracuje nad balladą, która również znajdzie się na krążku. Hot Load chce też spróbować swoich sił na festiwalu Rockowisko 2017.

Posłuchajcie również wywiadu z wokalistą Hot Load, Dariuszem Pawlakiem:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

<3 05.05.2017 09:11
za 15 lat będzie to zespół nr 1 w Polsce. Stay Heavy

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Dla Lata z radiem warto znieść te niedogodności. Klimatyczna impreza. Data dodania komentarza: 12.07.2026, 08:12 Źródło komentarza: Chełm. Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przed koncertem „Lato z Radiem i Telewizją Polską” Autor komentarza: AGENT Treść komentarza: ALE NAJWAZIEJSZE ZE POLACY TO DUMNY ZKREDYTOWANY NAROD W EUROPEJSKI KRAJU JAKIM JEST POLSKA.SPRZEDAJE NIERUCHOMOSCI TO WIEM .KREDYTY NA LAT 30 500 TYS POZYCZKI ODDAJE 1 MILION JAK DOZYJE ,TO JAK MAJA ODPOCZYWAC NA WAKACJACH ,A JESZCZE BYM BYL ZAPOMNIAL NA FEJSBUKU TSZEBA SIE POKAZAC BO DZIECI W KLASIE BEDA WYSMIEWANE. GRATULACJE. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 22:59 Źródło komentarza: Polacy nie potrafią odpoczywać Autor komentarza: Anna Treść komentarza: Życzę Szymkowi i jego rodzicom, by ta niewyobrażalnie wielką kwota została zebrana jak najszybciej. Już kilku chłopcom się udało. Mam nadzieję, że Szymek będzie następny. Wyrazy uznania dla Panów Krzysztofa i Marcina. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 11:38 Źródło komentarza: Chełmskie Morsy wspierają Szymona Zelenta Autor komentarza: m Treść komentarza: Tak sobie ten styropian leżał na elewacji, aż się sam zapalił. Ciekawa teoria. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 16:46 Źródło komentarza: Pożar w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie. Konieczna była ewakuacja [ZDJĘCIA] Autor komentarza: m Treść komentarza: Budynek jak widać na zdjęciu jest w stanie opłakanym. Za te pieniądze 9,25 tysiąca za metr kwadratowy lepiej było go rozwalić i postawić nowy. Wkładać górę pieniędzy w taką ruinę to poroniony pomysł. Jeden na Lubelskiej nadal straszy. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 16:44 Źródło komentarza: Co dalej z ruderą przy Szkolnej? Miasto planuje remont za prawie 4 mln zł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama