Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dźgnęła córkę nożem w brzuch

Mogło dojść do tragedii. 59-latka podczas sprzeczki ze swoją córką złapała nóż. Ostrze wylądowało w brzuchu 35-letniej mieszkanki Wierzbicy. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła na stół operacyjny.
Dźgnęła córkę nożem w brzuch

Do zdarzenia doszło w niedzielę (23 kwietnia). Tego dnia 59-latka była pod silnym wpływem alkoholu. Zachowywała się agresywnie. Podobno już wcześniej odgrażała się z nożem w dłoni, że skrzywdzi 35-latkę. Za pierwszym razem jednak interweniowała obecna w tym czasie w domu druga córka, której udało się odebrać matce niebezpieczne narzędzie.

Zaatakowała jednak po raz drugi. Gdy były w kuchni, złapała za nóż i – jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych - ugodziła 35-latkę. Pokrzywdzona z raną kłutą brzucha została przewieziona do szpitala.

- W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 59-letnią matkę pokrzywdzonej. W chwili zdarzenia była nietrzeźwa – potwierdza Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. – Następnego dnia została doprowadzona do prokuratury, gdzie były z jej udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

Jak ustalili śledczy, 59-latka przynajmniej od roku znęcała się psychicznie i fizycznie nad córką. Dręczyła ją, wyzywała, szarpała, biła.

W piątek podejrzana składała wyjaśnienia przed prokuratorem. Do zarzucanych jej czynów się nie przyznała. Twierdziła, że córka sama nadziała się na ostrze noża.

- Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – mówi Andrzej Lebiedowicz, zastępca szefa chełmskich prokuratorów. – Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Śledczy analizują okoliczności zdarzenia. Niewykluczone, że zostanie przeprowadzony eksperyment procesowy, by wykluczyć lub potwierdzić wersję zatrzymanej.

35-latka miała poważne obrażenia – ranę kłutą, która uszkodziła ścianę żołądka. Przeszła operację.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LESNICZANKATreść komentarza: Kogo to spotkało? Bo nikt nic nie pisze to anonimowi to się spaliło?Data dodania komentarza: 29.01.2026, 20:01Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Stracili budynek, a wraz z nim bezcenny sprzęt. Społeczność gminy chce pomóc pogorzelcom z PoniatówkiAutor komentarza: dziadekTreść komentarza: Zrobią huczne otwarcie, będzie szpak i proboszcz!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:48Źródło komentarza: Krasnystaw. Mieszkania małe, duże i gotowe "pod klucz". Jest koncepcja spółki SIMAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Jak zwykle będę odosobniony w swym spojrzeniu na świat a także na powyższą sprawę. Co tam, to se będę. Uważam, że każdy ma prawo do dysponowania własną OSOBĄ, jeśli nie czyni szkody fizycznej drugiemu, w taki sposób jak Mu się podoba. Jeśli OSOBA uzna, że nie pasuje do otaczającego świata czy też społeczeństwa, to Państwo powinno Mu zapewnić możliwość zejścia z tego łez padołu w sposób możliwie bezproblemowy. Może to się odbyć np. poprzez samoobsługową gilotynę, przez uruchomienie KLIKACZA włączanego przez Usługobiorcę. Usługa oczywiście płatna. Opłata w odpowiedniej wysokości by posłużyła do odpowiedniego serwisowania urządzenia oraz opłacenia zagospodarowania doczesnych szczątków OSOBY. Zebranie opłaty mogło by też na OSOBIE wymusić, konieczność zastanowienie się nad celowością swojej decyzji. Państwo z ostatecznej decyzji OSOBY miało by stały dopływ gotówki a społeczeństwo zaś by uzyskało jednorodność genetyczną pod względem sposobu patrzenia na świat, bo przecież Szanownemu Państwu oto chodzi, prawda? To pytanie jest oczywiście skierowane do tych NAJPRAWDZIWSZYCH POLAKÓW. Z takiej ostatecznej decyzji danej Osoby, były by też oczywiście części zamienne. Same plusy. Żart? Wcale nie, dogłębnie przemyślana sprawa.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:08Źródło komentarza: Wciąż dramatycznie dużo prób samobójczych wśród dzieci i młodzieżyAutor komentarza: LoloTreść komentarza: Dom to był kiedyśData dodania komentarza: 29.01.2026, 17:36Źródło komentarza: O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: RudyoszustTreść komentarza: Dali wam dostęp do internetu w psychiatryku to musisz sie wykazać pod każdym artykułemData dodania komentarza: 29.01.2026, 15:43Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama