Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poparzeni Kawą Trzy na zakończenie wakacji

30 sierpnia w w amfiteatrze w Kumowej Dolinie zagra zespół Poparzeni Kawą Trzy. Bilety po 50 zł już dostępne, w dniu koncertu ich cena wzrasta o 10 zł. Koncert rozpocznie się o godz. 18.
Poparzeni Kawą Trzy na zakończenie wakacji

Poparzeni Kawą Trzy to zespół założony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal. Muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. Zespół ten jest szczególnie bliski chełmianom, ponieważ do grona muzyków dołączył jakiś czas temu nasz krajan Piotr Sławiński. Oprócz niego team Poparzonych tworzą: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Marian Hilla i Jacek Kret.

 Przed koncertem Poparzonych Kawą Trzy wystąpi znany chełmski zespół "Karol i pół kota", czyli guzikowy akordeon, gitara akustyczna i emocjonalny wokal. Młodzi artyści zmierzą się ze szlagierami polskiej piosenki, by stworzyć z nich coś nowego, dzięki unikatowemu instrumentarium. Zespół tworzą: Szymon Chołomiej - akordeon, Michał Kozar - gitara i Karol Ostrowski - wokal.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama