Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Topielec z okolic Hrubieszowa

Wiadomo już, że w zalewie w Dębowym Lesie utopił się mężczyzna mieszkający w jednej spod hrubieszowskich miejscowości. Ponoć przyjechał nad wodę ze znajomymi. W czasie tragedii był jednak sam.
Topielec z okolic Hrubieszowa

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w południe. Mężczyzna podobno najpierw kąpał się ze znajomymi, potem został nad wodą sam. Na pomoście zostawił złożone rzeczy. Nie było jednak wśród nich dokumentów tożsamości.

W pewnym momencie ktoś zauważył dryfujące na wodzie ciało człowieka. Ratownicy wyciągnęli je z wody i rozpoczęli akcję reanimacyjną. Zawiadomili również pogotowie, ratownicy medyczni kontynuowali resuscytację. Trwała ponad godzinę. Nie udało się jednak mężczyźnie przywrócić czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon. Ciało mężczyzny zostało osłonięte czarną folią i otoczone taśmą. Z pewnej odległości pilnował je funkcjonariusz policji.

Mężczyzna, który utonął w zalewie, był wtedy nad wodą sam. Nikt go nie rozpoznał. Nikt też nie wszczął alarmu, że się topi. Właściwie nie wiadomo nawet, kiedy doszło do utonięcia. Policjanci przez kilka dni ustalali tożsamość topielca. Jak dowiedzieliśmy się w piątek, wezwana została rodzina zmarłego, by zidentyfikować zwłoki.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama