Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:51
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zew Natury porwie włodawian

W najbliższy piątek we Włodawie rozpocznie się siódma edycja Festiwalu Sztuk Naturalnych „Zew Natury”. Impreza potrwa dwa dni. Na scenie amfiteatru wystąpią m.in. Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz Grubson.
Zew Natury porwie włodawian

Przedstawiciele Włodawskiego Domu Kultury oraz Agencji Raki, którzy są organizatorami imprezy, zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z uwagi na epidemię koronawirusa festiwal będzie się nieco różnił od poprzednich, bo zabraknie w nim m.in. wydarzeń sportowych, czy dobrej kuchni. Nie zabranie natomiast dobrej muzyki. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi w piątek o godzinie 19.15. Niedługo potem przed włodawską publicznością zaprezentuje się zespół Electric Bleus Band, po nim  wystąpi Varius Manx & Kasia Stankiewicz. O godzinie 22.30 przy WDK-u, na łonie natury, będzie można posłuchać Orkiestry Ludwika Sarskiego. Godzinę później rozpocznie się Strefa Chilloutu.

Podczas drugiego dnia festiwalu (sobota) przewidziane są warsztaty wiankowe i florystyczne (godz. 11.11), warsztaty psychologiczne „Skąd się bierze radość życia” (godz. 13.13) oraz podróżnicze (godz. 15.15). Wszystkie spotkania odbędą się w WDK-u. Wieczorem impreza przeniesie się do włodawskiej „muszli”, gdzie wystąpią NeoKlez (godz. 19) i Grubson (godz. 21). Przed publicznością zaprezentuje się również DJ BRK „Supahigh vibes”. Festiwal zakończy się dyskoteką z Janem Niezbendnym.

- Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa i rządowymi obostrzeniami na wszystkich koncertach, które odbędą się w amfiteatrze, liczba miejsc będzie ograniczona. Aby uczestniczyć w imprezie, należy wykupić bilet (cena 10 zł). Wejściówki można nabyć w WDK-u, kasie kina bądź na stronie kupbilecik.pl –  mówi Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury. - Apelujemy jednocześnie o przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Każdy, kto wykupi bilet, przy wejściu do amfiteatru będzie miał mierzoną temperaturę. Będzie musiał też zdezynfekować ręce. Należy pamiętać również o zakrywaniu nosa i ust oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu. Miejsca w amfiteatrze będą wyznaczone. Nieprzestrzeganie tych zasad, a przede wszystkim zalecanego dystansu społecznego może skutkować wyproszeniem z koncertu – dodaje Zdolski.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama