Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 30 września 2022 20:35
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

W amfiteatrze na rockowo

19 lipca w amfiteatrze zagra zespół Cookies Band. Kapelę tworzy piątka doświadczonych muzyków, którzy nie dosyć, że traktują swoją pracę profesjonalnie, to jeszcze czerpią z tego ogromną przyjemność, co słychać w ich graniu.
W amfiteatrze na rockowo

Członkowie zespołu z sukcesami brali udział w licznych programach i telewizyjnych show typu Must be the Music, Bitwa na głosy czy Voice of Poland. Niejednokrotnie byli zapraszani na występy do telewizji oraz zagrali dziesiątki koncertów na wielkich scenach u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i tych nieco mniej znanych, takich jak: IRA, Pawkin, Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska, Monika Kuszyńska, Kasia Wilk, Stanisław Soyka, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Kasia Dereń, Beata Kozidrak, Urszula, Zbigniew Jakubek, Paweł „Bzim” Zarecki, Krzysztof Kiliański i wiele, wiele innych.

Otwarcie bram amfiteatru nastąpi o godzinie 19. Wejdzie maksymalnie do 950 osób. Nadal obowiązkowe są maseczki i pomiar temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane). Na terenie amfiteatru jest zakaz konsumpcji artykułów spożywczych.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Wstęp wolny.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama