Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:25
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Polował na sarny, grożąc bronią myśliwemu

Policjanci zatrzymali 40-latka z gminy Żmudź, który w piątek (15 maja) wieczorem w lesie próbował kłusować sarny, a następnie groził pozbawieniem życia napotkanej tam osobie jeśli powiadomi policję. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli karabinek pneumatyczny, którym najprawdopodobniej się posługiwał. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Został też doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.
Polował na sarny, grożąc bronią myśliwemu

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w lesie na terenie gminy Żmudź.

- Dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna posługując się bronią grozi pozbawieniem życia napotkanemu myśliwemu. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą 40-letniego mieszkańca gminy Żmudź. W miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli też karabinek pneumatyczny, którym najprawdopodobniej się posługiwał - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przebywając w lesie usiłował nielegalnie pozyskać sarny, jednak został spłoszony przez myśliwych. Usłyszał już zarzuty naruszenia zasad wykonywania polowania i gróźb. Został też doprowadzony do prokuratury, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Grozi ma kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej przeczytacie o tym w najbliższym wydaniu Super Tygodnia oraz w naszym wydaniu elektronicznym (18 maja)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama