Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:12
Reklama

Na kwarantannie wyszli na spacer. Zatrzymała ich policja

Poważne konsekwencje grożą parze, która w piątek (3 kwietnia) wybrała się na spacer w gminie Żmudź. Jak się okazało, oboje objęci są kwarantanną, której warunki złamali. Odpowiedzą też za wykroczenia związane z ograniczeniami w przemieszczaniu się oraz inne, które wynikły w związku z interwencją.
Na kwarantannie wyszli na spacer. Zatrzymała ich policja

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Żmudzi zwrócił uwagę na parę, która spacerowała po jezdni w gminie Żmudź.

- Jak się okazało byli to mieszkańcy tej gminy. Nie zachowywali przy tym określonej przepisami  odległości  od siebie. Policjant ustalił, że oboje objęci są kwarantanną domową, której warunki złamali. Mężczyzna używał wulgarnych słów, wyrzucał papierki na jezdnię i chciał wprowadzić policjanta w błąd co do swojej tożsamości. Wobec obojga skierowany będzie wniosek o ukaranie do sądu. Zostanie też w tej sprawie przesłana informacja do służb sanitarnych - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich. Osoby, które się do nich nie stosują narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale też innych. Niestosowanie się do zasad kwarantanny zagrożone jest grzywną od 5 000 nawet do 30 000 złotych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zdziwiony 04.04.2020 13:18
A do łóżka z kochanką można jeszcze iść czy mandat?

bb 04.04.2020 17:13
Jak masz szerokie łóżko i się położycie na brzegach to będzie bezpieczna odległość:D

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama