Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ElectroAcoustic w DeCaffencji

W najbliższy piątek (13 marca) w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja wystąpił bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza Indie pop/​rock
ElectroAcoustic w DeCaffencji
Autor: Jarosław Blusiewicz

Od ponad roku funkcjonują na scenie muzycznej w tym projekcie, ale ich indywidualne doświadczenie muzyczne jest o wiele większe. Mają za sobą dwie trasy koncertowe „Trasa na sześć” i „Jesienną”. Wydali płytę video z zapisem koncertu w warszawskim klubie La Boheme. Zagrali kilkanaście koncertów poza trasami. Wyprodukowali sześć odcinków programu ElectroAcoustic Show (w którym nie tylko rozmawiali ze swoimi gośćmi ale i muzykowali). Show zakończył się wielka galą w sali im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

W listopadzie zespół dokonał zmiany wokalistki, Beatę Wawryniuk zastąpiła Magdalena Bahonko. Obecnie ruszają w trasę „The New Beginning” podczas której ma zostać zarejestrowany materiał do ich koncertowej płyty. W międzyczasie przygotowują się do wydania teledysku z utworem “She Who Survived”.

Skład: Mariusz Wojewoda (klawisze i perkusja), Magdalena Bahonko (śpiew), Piotr Frankowski (gitara). 

Wstęp: 20 zł. Start o godz. 20.00.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama