Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama baner reklamowy

Narodowa Perła Gruzji

Gruzja to kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. Przykładem na to jest Adjarian Song and Dance.

Zespół ma liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody.  W 2016 r.  Adjarian Song and Dance uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji. Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubi dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie.

Pokaz artystyczny w wykonaniu Narodowej Perły Gruzji 25 lutego w Chełmskim Domu Kultury. Początek o godz. 19. Bilety od 100 zł.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama