Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kurier potraktował przesyłki jak śmieci? [VIDEO]

Jeden z naszych Czytelników wysłał nam nagranie, na którym widać, jak pracownik jednej z firm kurierskich dosłownie rzuca paczkami, które miały być dostarczone do klientów. Z łoskotem lądują one na betonowej posadzce. Władze firmy zapewniają, że informacja o tym zajściu do nich dotarła i podjęły odpowiednie kroki.
Kurier potraktował przesyłki jak śmieci? [VIDEO]

- Tak właśnie kurierzy DHL traktują nasze przesyłki - przekazał nam Czytelnik. - I nie jest to jednostkowa sytuacja. Jakby tego było mało, zamiast wręczyć paczkę odbiorcy, który jest akurat w domu, kurier po prostu zostawia awizo. Czy tak trudno zapukać do drzwi?

Nagranie, które otrzymaliśmy, zostało wykonane kilkanaście dni temu w bazie firmy w Okszowie. Wyraźnie widać na nim, jak jeden z kurierów rzuca pudełka na stertę przesyłek leżącą obok samochodu.

Film przekazaliśmy do biura prasowego DHL, pytając o procedury związane z wręczaniem przesyłek do adresatów.

- Zgłoszenie niezwłocznie zostało przekazane do kierownika właściwej jednostki operacyjnej, który podjął adekwatne działania - pisze w mailu Magdalena Bugajło, dyrektor ds. komunikacji i PR. - Ustalono dane kuriera widocznego na nagraniu. Został on pouczony. Bardzo zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z usług DHL Parcel. - Z możliwości wystawienia awizo korzystają wtedy, gdy nie zastają odbiorcy przesyłki pod adresem wskazanym w liście przewozowym. Najwyższej jakości serwis na każdym etapie doręczenia przesyłki jest naszym priorytetem i promujemy zachowania zgodne z tym kierunkiem.

Potraktował przesyłki jak śmieci?.mp4


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sir William Wallace 08.11.2019 04:42
Miałem "przyjemnosc" pracować w firmie kurierskiej. Takie traktowanie paczek jest jeszcze znośne. Przy rozładunku dużych dostaw wszystko lata, dosłownie. Nie ma znaczenia czy to telewizor czy ubranie. Rozdarciem i uszkodzeniem paczki nikt sie nie przejmuje ;) No chyba, ze cos wyleci... wtedy sie wpisuje to na straty i zasłania ubezpieczeniem. Dodam, że taka praca to ostry zapier...papier. Nie wyrabiasz? Za wolno? Pa pa ;) Dlatego żeby wyrobić sie w czasie sam rzucalem laptopami, mikserami itd. Z jednej strony przyjemna destrukcja... a z drugiej... jednak coś czlowieka chwyta. Wytrzymałem 3 dni ;) Pozdrawiam

Ftr 06.11.2019 21:10
To dotyczy każdej firmy kurierskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=jHVLY85_2P4 06.11.2019 13:12
nic nowego macie paczkomat pod kauflandem https://www.youtube.com/watch?v=jHVLY85_2P4

Kpt Bomba 06.11.2019 07:43
To jest rozładunek, a powiem że załadunek nie wygląda lepiej. Parcel DHL w Lublinie na Chemicznej, paczki dosłownie rzucane z kilku metrów na samochód i tylko ten głuchy dźwięk paczek uderzanych o ścianę. Pozdrawiam najgorsza firmę

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama