Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Sylwester na miarę możliwości

Wszystko wskazuje na to, że chełmianie i w tym roku będą mogli spędzić sylwestrową noc na imprezie miejskiej. Pracownicy kultury przygotowują program wydarzenia.
Chełm: Sylwester na miarę możliwości

Po imprezie, jaką wyprawiły w Chełmie publiczne media, trudno będzie teraz dogodzić mieszkańcom. Przed urzędnikami więc trudne zadanie -  zorganizowanie plenerowego sylwestra. Gwiazdy być muszą. Jakie? Na razie trwają  negocjacje z wykonawcami. Czasu nie zostało już zbyt dużo.

- Frekwencja podczas ubiegłorocznego koncertu sylwestrowego pokazała, że takie wydarzenie w Chełmie jest potrzebne, dlatego urząd dołoży starań, by mieszkańcy wspólnie mogli pożegnać stary i przywitać nowy rok - zapewnia Dominik Gil z biura prasowego.

Nie wiadomo jeszcze, ile kosztować będzie miejski sylwester, ale już ratusz szuka zewnętrznych źródeł finansowania. Zapewne od wysokości dotacji zależeć będzie, kto wystąpi i jaki będzie przebieg imprezy pod chmurką.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
madzixx904 16.10.2019 09:17
chciałąbym usłyszeć kogoś fajnego nwm np zespoł ira albo zespoł Video albo nwm jula lub Ewelina lisowska :)

Toczek 16.10.2019 09:30
Mówiłaś o kimś fajnym.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama