Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:37
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Siedliszcze: Zbiórka i zlot w szczytnym celu

W najbliższą sobotę (17 sierpnia) w Siedliszczu odbędzie się I Zlot Motocyklowy połączony ze zbiórką krwi. Dochód z aukcji różnych przedmiotów zostanie przekazany na leczenie 14-letniej Roksany.
Siedliszcze: Zbiórka i zlot w szczytnym celu

I Zlot Motocyklowy już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem i swój udział potwierdziło ponad 100 kierowców. Organizatorzy przewidują, że w sobotę będzie ich znacznie więcej.

- Lista jest cały czas otwarta, nie prowadzimy żadnych zapisów - podkreśla Sławomir Posturzyński. - Zlot rozpoczniemy mszą w parafii w Siedliszczu i po niej zaczniemy formować szyk, w którym przejedziemy w stronę Majdanu Zahorodyńskiego, a stamtąd wrócimy przez ulicę Szkolną do miasta. Zapraszamy serdecznie kolejnych motocyklistów. Dla uczestników przewidujemy upominki.

Przybycie parady motocyklowej rozpocznie dalszą część wydarzenia w amfiteatrze przy Zespole Szkół w Siedliszczu. Tam odbędą się m.in. pokazy free style, aukcje ze zbiórką pieniędzy na leczenie 14-letniej Roksany, która cierpi na anoreksję, a także degustacja regionalnego piwa. Podczas zlotu nie zabraknie również koncertów. W amfiteatrze zagra lokalny zespół Kapsel, natomiast wieczorem w kawiarni Zeberka wystąpi lubelska grupa rockowa Mellow Driver.

- Zgodnie z zapowiedzią będzie także możliwość oddania krwi w krwiobusie RCKiK Lublin - mówi współorganizator Tomasz Szczepaniak. - Zgłosiło się już 30 osób, ale zapraszamy kolejne, które chciałyby podzielić się krwią z potrzebującymi.

Przypominamy, że aby dołączyć do grona krwiodawców, trzeba być zdrowym, po lekkim śniadaniu i nie przyjmować na stałe leków. Każda osoba jest na wagę złota, ponieważ wakacje to okres, kiedy w bankach krwi jest ciągłe zapotrzebowanie na wiele grup.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama