Do zatrzymania nieodpowiedzialnych i nietrzeźwych rodziców doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednej z miejscowości w gminie Rejowiec. Mundurowi otrzymali wezwanie do nieporozumienia pomiędzy partnerami.
- Okazało się, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna, mieli w organizmie, po 2 promile alkoholu - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. - W tym czasie "zajmowali się" pięciorgiem dzieci w wieku 4 - 9 lat. Policjanci zatrzymali rodziców, dzieciom natomiast nic się nie stało, ale zostały przekazane pod opiekę personelu placówki opiekuńczo - wychowawczej.
Oboje nietrzeźwych zostało już przesłuchanych. Usłyszeli zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)


![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze