Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Parkują jak chcą | Super Tydzień

Jeden z naszych Czytelników poinformował nas o niesfornych kierowcach parkujących "po swojemu" przy ul. Narutowicza. Poprosił o apel do kierowców, póki jeszcze nie doszło w tym miejscu do poważnego zdarzenia.
Parkują jak chcą | Super Tydzień

Samowolka parkingowa przy ul. Narutowicza trwa już od wielu lat.

- W końcu w tym miejscu dojdzie do nieszczęścia - obawia się pan Wojciech. - Nie dość, że kierowcy parkują na zakazie, to jeszcze wychodzą wprost pod nadjeżdżający samochód. Widoczność jest bardzo mała albo nie widać nic - ani z naprzeciwka, ani zza samochodów.

W okolicy miejsca widocznego na zdjęciu znajduje się wiele sklepów. I to głównie z ich powodu kierowcy szukają miejsca na pozostawienie samochodu. Problem tkwi w tym, że parkują je w niedozwolonych miejscach wzdłuż ulicy, mimo że stoją tam znaki zakazu. Nikt nie zważa na to, że tuż obok skrzyżowania z ul. Lubelską znajdują się dwa parkingi mogące w pomieścić kilkadziesiąt samochodów.

Straż miejska przyznaje, że do łamania przepisów w tym miejscu dochodzi często. Mundurowi nie są jednak w stanie ukarać wszystkich kierowców, ponieważ zajmują się interwencjami w całym mieście, nie tylko przy ul. Narutowicza. Przekazali nam, że postarają się częściej przyglądać się tej sytuacji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
jaa 23.05.2019 15:18
wczoraj ul. Lubelska przed BOŚ koperta dla niepełnosprawnych, podjeżdża srebrne BMW parkuje na kopercie i idzie do fryzjerki!!!! ręce i gacie opadają

chsm 23.05.2019 14:08
parkuje taki gdzie chce, czy to nie ta str ulicy czy osiedlowy trawnik, szkoda że straż miejska nie patroluje wieczorami osiedla XXX lecia.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama