Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zranił brata nożem | Super Tydzień

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 21-latka, który zranił brata nożem. Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji w gminie Białopole, gdy mężczyźni razem spożywali alkohol. Pokrzywdzony z obrażeniami ręki trafił do szpitala. W domu obecne były małe dzieci, które zostały przekazane pod opiekę placówki interwencyjnej. Teraz z udziałem zatrzymanego będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 20-letniego mieszkańca gminy Leśniowice. Do zdarzenia tego doszło na terenie prywatnej posesji w gminie Białopole.

- Skierowani na interwencję policjanci z komisariatu w Żmudzi zatrzymali w związku z tym zdarzeniem 21-letniego mieszkańca gminy Białopole. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni wcześniej razem spożywali alkohol. Pokrzywdzony z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala. Jak się okazało w domu pod opieką nietrzeźwego 21-latka przebywało troje dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które policjanci przekazali pod opiekę personelu ośrodka interwencyjnego - wyjaśnia Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Z udziałem zatrzymanego będą teraz wykonywane dalsze czynności procesowe.


Nieznany sprawca z zimną krwią zastrzelił rasowe psy. Trwają poszukiwania [CZYTAJ]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MariolkaTreść komentarza: W propagandzie Jakuba Banaszka jest super!Data dodania komentarza: 30.04.2026, 08:41Źródło komentarza: Chełm rozwija się nierówno. Sukcesy społeczne i problemy gospodarczeAutor komentarza: WalerkaTreść komentarza: W kluczowych kwestiach Chełm leży. Co na to Jakub Banaszek?Data dodania komentarza: 30.04.2026, 08:19Źródło komentarza: Chełm rozwija się nierówno. Sukcesy społeczne i problemy gospodarczeAutor komentarza: AleksandraTreść komentarza: U nas tak jest pierwszenstwo pracy mają mieszkancy zamieszukjacy naszą gmine. Gdzies jest inaczej?! :)Data dodania komentarza: 29.04.2026, 23:06Źródło komentarza: Powiat chełmski. Miliony dla przedszkolaków. Samorząd województwa inwestuje w najmłodszychAutor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotły
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama