Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Sawin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Nissan 19-letni mieszkaniec gminy Włodawa podczas manewru wyprzedzania dwóch samochodów ciężarowych uderzył w jeden z nich. Był to samochód marki Man nauki jazdy, którym kierował 21-letni kursant. W wyniku tego zdarzenia kierujący ciężarówką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 61-letni instruktor nauki jazdy.
Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.




![O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-o-krok-od-tragedii-w-ostrzycy-dach-runal-pod-ciezarem-sniegu-zdjecia-1769701919.jpg)
![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678649.jpg)




![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze