Organizatorzy zawodów podkreślają, że walka była naprawdę zacięta, a różnice między drużynami minimalne. Odpowiedniej, gorącej atmosfery nie zabrakło podobno do samego końca.
Wśród drużyn męskich najlepiej zaprezentowała się ekipa z Huty. Na drugim miejscu końcowej klasyfikacji zawodów uplasowała się drużyna z Wojsławic, a na miejscu trzecim z Nowego Majdanu. Na kolejnych miejscach znalazły się, odpowiednio, reprezentacje jednostek z Turowca, Rozięcina i Putnowic-Kolonii.
Jedyną żeńską drużyną, jaka wzięła udział w ostatnich zawodach, była drużyna z Huty.
Młodzież reprezentowały ekipy z Nowego Majdanu, która osiągnęła lepsze rezultaty oraz z Huty.
W zawodach wzięły również udział dzieci, które do ochotniczej służby przygotowują się w Hucie.
Czytaj także:

Napisz komentarz
Komentarze