10 maja na stadionie w Wojsławicach odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. Walka była naprawdę zacięta, a różnice między drużynami minimalne - komentują organizatorzy. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, emocji i świetnej atmosfery dla całych rodzin.
Wyniki w artykule: Oni już ze sobą rywalizowali. Gmina Wojsławice podsumowuje tegoroczne zawody sportowo-pożarnicze [GALERIA ZDJĘĆ]
źródło: Gmina Wojsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze