Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Włodawa: Przeczesywali obóz, szuka ich policja

Kilku mężczyzn przy użyciu wykrywacza metali przeszukiwało teren byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Prawdopodobnie mieli nadzieję, że natkną się na cenne przedmioty. Będą mieli jednak kłopoty, bo taka działalność jest zabroniona.
Gm. Włodawa: Przeczesywali obóz, szuka ich policja

12 listopada pracownik ochrony dostrzegł kilku mężczyzn na terenie byłego obozu w Sobiborze. Wzbudzili jego uwagę, bo wyposażeni byli w wykrywacze metalu. Ochroniarz wyszedł, aby zwrócić im uwagę, że łamią prawo. Mężczyźni na jego widok zaprzestali poszukiwań, wsiedli w pośpiechu do samochodu i odjechali. Pracownik ochrony opowiedział o zdarzeniu dyrektorowi muzeum, a ten złożył zawiadomienie na policję. Na szczęście udało im się ustalić numery rejestracyjne pojazdu, na podstawie których funkcjonariusze wytypowali ewentualnego właściciela samochodu. Auto należy prawdopodobnie do mieszkańca Świdnika. On i jego kompani są teraz poszukiwani przez włodawskich policjantów.


Najczęściej czytane:

Gorzki smak niepodległości [ZOBACZ]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
piotr 29.11.2018 22:29
dobrzy goscie tak nalezy robic

Kot 30.11.2018 10:56
Co nalezy robic?

JustmeandGarrett 16.12.2018 11:35
Narobić głupot, uciec i dać się złapać. Idealny plan na kolejną część Gangu Olsena.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama