Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Michał Bajor z "Piosenkami, które lubi"

13 grudnia o godzinie 18:00 Chełmskim Domu Kultury zaprasza miłośników muzyki i wyjątkowych emocji na spotkanie z jednym z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej sceny- Michałem Bajorem. Wystąpi on z koncertem zatytułowanym „Piosenki, które lubię”, prezentując utwory, które są mu szczególnie bliskie i które na przestrzeni lat pokochała również publiczność.
Chełmskim Domu Kultury zaprasza na spotkanie z Michałem Bajorem.
13 grudnia o godzinie 18:00 Chełmskim Domu Kultury zaprasza miłośników muzyki i wyjątkowych emocji na spotkanie z jednym z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej sceny - Michałem Bajorem.

Źródło: Chełmski Dom Kultury

W repertuarze znajdą się zarówno ponadczasowe kompozycje z bogatego dorobku Bajora, jak i nowe interpretacje znanych piosenek, w których artysta jak zawsze połączy niezwykłą wrażliwość, teatralny temperament i muzyczną elegancję. Jego występy to nie tylko koncerty — to pełne emocji opowieści o życiu, miłości, tęsknocie i pasji, które poruszają i inspirują słuchaczy w każdym wieku.

Michał Bajor od lat zachwyca publiczność swoim niepowtarzalnym stylem, łącząc muzykę z głębokim aktorstwem. Jego interpretacje, nasycone refleksją i autentycznością, sprawiają, że każdy koncert staje się niezapomnianym przeżyciem artystycznym.

Bilety w cenie 189 zł są dostępne w kasie Chełmskiego Domu Kultury oraz online. To wyjątkowa okazja, by spędzić grudniowy wieczór w towarzystwie artysty, który od dekad z powodzeniem łączy poezję, muzykę i emocje w jedną, niepowtarzalną całość.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Jeszcze na lubelskiej pomiędzy jednostką, a parkiem wodnym. Zebry nie ma tam od ponad roku!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 22:04Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejśćAutor komentarza: obrzydliweTreść komentarza: Nie doczekacie się Państwo żadnej rzetelnej odpowiedzi , bo to dzieje się na zasadzie - talibowie wszystkich stanów łączcie się.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:46Źródło komentarza: Zmiany w MOSiR w Chełmie. Wokół kadrowej roszady więcej pytań niż odpowiedziAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Bawcie się, bawcie. Jak niewiele maluczkim potrzeba.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:59Źródło komentarza: Chełm znów świeci przykładem. Miasto liderem województwa w akcji „Świeć się z Energą”Autor komentarza: evoTreść komentarza: Aleś ty mądry miejscowy! Myśl tak dalej, to przegracie najbliższe wybory!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:03Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: adamTreść komentarza: A co tam przeglądać .oświetlić w nocy lepiej lampami ulicznymi przejscia bo piesi są niewidoczni na przejsciach i wydłużyć swiecenie ulicznych lamp o jakieś 15 minut bo po wyłczeniu porannym swiateł również piesi są niewidoczniData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:58Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejść
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama