Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Bieluch znów z nagrodami

Twarogowy król wrócił do Chełma

Marka Bieluch została uhonorowana dwiema statuetkami na prestiżowym festiwalu mleczarskim, umacniając tym swoją pozycję w branży.

Spółdzielnia Mleczarska Bieluch po raz kolejny udowodniła, że w branży mleczarskiej liczy się nie tylko tradycja, ale i jakość. Z Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa – Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie, przedstawiciele chełmskiej spółdzielni wrócili z dwiema prestiżowymi nagrodami.

– Pierwsza z nich to tytuł „Król Twarogowy”, czyli nagroda konsumentów przyznana całej rodzinie serków Bieluch – od naturalnych, przez bez laktozy, po smakowe i warzywne. Drugie wyróżnienie – „Hit Twarogowy” – zdobyła marka Twaróg Bieluch – wylicza prezes spółdzielni Paweł Rysak.

Jak podkreśla, odznaczenia są szczególnie cenne, bo przyznane przez branżę mleczarską.

– To ukoronowanie ciężkiej pracy wszystkich pracowników Bielucha oraz naszych dostawców, którzy codziennie dostarczają najwyższej jakości mleko. To również dowód uznania od naszych klientów, którzy wybierają i polecają nasze produkty – mówi Rysak.

Organizatorami wydarzenia byli m.in. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W programie znalazły się degustacje, podsumowania oraz wręczenie statuetek w poszczególnych kategoriach.

Spółdzielnia od lat bierze udział w olsztyńskim święcie sera i ma na swoim koncie wiele wyróżnień. W ostatnich latach Bieluch intensywnie inwestował w nowoczesną infrastrukturę produkcyjną, stawiając także na rozwiązania ekologiczne.

Nagrody zdobyte w Olsztynie potwierdzają, że chełmski Bieluch wciąż pozostaje jednym z liderów polskiego mleczarstwa.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PowiatowaTreść komentarza: Pan zza wschodniej granicy nie przyswoił przepisów obowiązujących w Polsce.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:03Źródło komentarza: Horrendalny mandat dla kierowcy porsche. Zaszalał na krajowej 12Autor komentarza: jaTreść komentarza: Skoro praca jest bardzo obciążająca psychicznie, a do tego jeszcze 24h zmiany, to może trzeba by w tutaj wprowadzić gruntowną reformę. Czyli np. 6h zmiana, i zmniejszenie liczby godzin tygodniowo np. do 30, i wtedy może nie było by takiego obciążenia psychicznego (krótsza praca, dłuższe przerwy), pozostawiając oczywiście stawki godzinowe w okolicach 300zł.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 14:23Źródło komentarza: 100 tys. miesięcznie? Nie, dziękuję. Lekarze nie chcą pracować na SOR-achAutor komentarza: JagnaTreść komentarza: Zmniejsz dawkowanie Ignac!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 12:33Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: ignacTreść komentarza: superData dodania komentarza: 5.03.2026, 18:02Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Ta, a Anna Dąbrowska-Banaszek będzie Ministrą Zdrowia i Wszelkiej Szczęśliwości!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Prezydent Chełma na premiera? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama