W zbliżających się rozgrywkach w najwyższej klasie siatkarskiej w kraju, biało-zielonych barw nie przywdzieją: przyjmujący Jakub Olszewski, środkowy Szymon Rakowski, libero Bartosz Fijałek, rozgrywający Kacper Gonciarz, atakujący Jakub Ziobrowski, libero Maciej Janikowski, a także fizjoterapeuta Grzegorz Kurek.
- Panowie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej drużyny i wspólnie osiągnięty cel, jakim był awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Miasto Chełm na pewno o Was nie zapomni. Życzymy samych sukcesów i do zobaczenia na siatkarskim szlaku - czytamy na profilu ChKS-u Chełm na Facebooku.
Czytaj także:


Napisz komentarz
Komentarze