Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Lekkoatletyka

Czwartki zmierzają do końca

27 maja na stadionie lekkoatletycznym przy II LO w Chełmie rozegrały się ostatnie przed finałem wiosenne Czwartki Lekkoatletyczne. Organizatorem wydarzenia są Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowym w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie.
Czwartki zmierzają do końca

Autor: Chełmskie TKKF

Z dystansem 60 m najlepiej poradzili sobie: Zuzanna Mazurek, Gabriel Sadło, Jagoda Ciebiera, Oliwier Olczuk, Aleksandra Stasiejko i Jan Łopuszyński, za nimi byli: Dagna Obydź, Dawid Kister, Dominika Gałus, Bartłomiej Grela, Maria Pilipczuk i Maksym Demydas, a pierwsze trójki zamknęli: Blanka Czeryna, Ksawery Januszko, Zuzanna Tomasik, Allan Nash, Nina Majdan i Wiktor Wójtowicz. W biegu na 300 m pierwsze miejsca zajęli: Maja Lechowska, Gabriel Turewicz, Zuzanna Herda, Rafał Pacholczyk, Julia Kiszczak i Artem Oleksyn, drugie: Martyna Wojewódzka, Miłosz Fijałek, Eryk Bechta i Jakub Kapitan, zaś trzecie: Aleksandra Orzeł, Salwator Harasim, Filip Jewuła i Fabian Ziętal. Dziewczęta rywalizowały ponadto w biegu na 600 m, gdzie najszybsze były Oliwia Wawron i Laura Nowosad, zaś w biegu na 1000 m zwyciężył Szymon Kozioł.

W skoku w dal największą odległość pokonali: Dagna Obydź, Miłosz Fijałek, Jagoda Ciebiera, Oliwier Olczuk, Anna Wnuk i Jan Łopuszczyński, drugie lokaty zajęli: Zuzanna Mazurek, Szymon Kozioł, Dominika Gałus, Filip Petrykowski, Maria Pilipczuk, Maksym Demydas i Tomasz Wnuk, zaś trzecie: Pola Kalińska, Salwator Harasim, Magdalena Hryszko, Filip Kędzierawski, Krystian Juziuk, Aleksandra Stasiejko i Rafał Leśko.

W rzucie piłeczką palantową najlepsi byli: Wiktoria Saganek, Gabriel Turewicz, Nikola Feret, Maja Dolińska, Bartłomiej Grela, Agata Bochen i Artem Oleksyn, drudzy: Anna Nowosad, Hubert Czarnecki, Eliza Mękalska, Jakub Łobejko, Maja Polakowska i Mikołaj Powaga, zaś trzeci: Zuzanna Mołodecka, Gabriel Sadło, Weronika Dudek, Allan Nash, Julia Kiszczak i Jakub Kapitan. Ze skokiem wzwyż najlepiej poradzili sobie Szymon Kuczyński, Zuzanna Tomasik, Radosław Pakuła i Zuzanna Kaszuba. Pierwsze lokaty w pchnięciu kulą zajęli Maja Ryszkiewicz i Antoni Kuczura, drugie Martyna Nowak i Antoni Gąsior, a trzecie Kaspian Pamulski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama