Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Lekkoatleyka

Zbliżają się do finału

Wczoraj na stadionie lekkoatletycznym przy II LO w Chełmie rozegrały się kolejne wiosenne Czwartki Lekkoatletyczne. Organizatorem wydarzenia są Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowym w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie.
Zbliżają się do finału

Autor: Chełmskie TKKF

20 maja  z dystansem 60 m najlepiej poradzili sobie: Dagna Obydź, Gabriel Sadło, Marika Piwowar, Oliwier Olczuk, Julia Szymczuk i Antoni Klimko, za nimi byli: Zuzanna Mazurek, Dawid Kister, Jagoda Ciebiera, Filip Kędzierawski, Aleksandra Stasiejko i Mikołaj Borowiec, a pierwsze trójki zamknęli: Weronika Przybylska, Olaf Mazurek, Zuzanna Tomasik, Wiktor Walczuk, Dagmara Kuniec i Jan Łopuszyński. W biegu na 300 m pierwsze miejsca zajęli: Aleksandra Orzeł, Miłosz Kudyba, Jakub Dzierzbicki, Roksana Myć i Artem Oleksyn, drugie: Paulina Ziobroń, Radosław Pakuła, Julia Kiszczak i Olaf Ryć, zaś trzecie: Iga Januszanis, Alicja Panasiuk i Aleksander Kędzierski. Dziewczęta rywalizowały ponadto w biegu na 600 m, gdzie najszybsze były Maja Lechowska i Laura Nowosad, za nimi była Martyna Wojewódzka, zaś podium zamknęła Oliwia Wawron. Z kolei w biegu na 1000 m wygrali Salwator Harasim i Bartłomiej Grela, a drugi był Mikołaj Wach.

W skoku w dal największą odległość pokonali: Dagna Obydź, Szymon Kozioł, Marika Piwowar, Oliwier Olczuk, Roksana Myć i Maksym Demydas, drugie lokaty zajęli: Iga Januszanis, Pola Kalińska, Wojciech Filipczuk, Jagoda Ciebiera, Filip Kędzierawski, Aleksandra Stasiejko i Jan Łopuszyński, zaś trzecie: Kornelia Pyc, Olaf Mazurek, Salwator Harasim, Dominika Gałus, Krystina Guziuk, Wiktor Walczuk, Julia Szymczuk, Antoni Klimko i Mikołaj Borowiec. W rzucie piłeczką palantową najlepsi byli: Wiktoria Saganek, Gabriel Sadło, Nikola Feret, Marcel Gajos, Jakub Łobejko, Agata Bochen i Artem Oleksyn, drudzy: Anna Nowosad, Łukasz Misiura, Lena Skolska, Bartłomiej Grela, Maja Polakowska i Dawid Ziętal, zaś trzeci: Zuzanna Mołojecka, Marcin Szumiało, Martyna Szewczyk, Kuba Wójcik, Julia Kiszczak i Mikołaj Powaga. Ze skokiem wzwyż najlepiej poradzili sobie Zuzanna Mazurek, Radosław Pakuła i Zuzanna Kaszuba. Pierwsze lokaty w pchnięciu kulą zajęli Maja Ryszkiewicz i Kacper Charkot, drugie Piotr Brzozowski, a trzecie Antoni Gąsior.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama