Złote medale zdobyli: Adam Wilamowski, Jan Wilamowski, Kuba Gawłowski, Bogdana Barvinok, Michał Słomka i Tymon Kryń, srebrne: Mikołaj Świątek, Franciszek Jakimiak, Wiktor Kloc, Kamil Adamski, Nikodem Starzykowski, Aleksandra Zera, Bruno Oleksiejuk i Dorian Hołysz, a brązowe: Mieszko Świątek, Dominik Laskowski, Patryk Gajosz, Mateusz Gajosz, Kacper Kloc, Piotr Brzozowski, Michał Zgierski, Kacper Wieczorek, Wojciech Sendłak, Tymon Sulikowski, Władysław Gunchak, Adam Ważny i Julian Oleksiejuk.
- Jestem bardzo zadowolonych z tych występów, wszyscy bardzo dobrze się zaprezentowali i ciężka praca przynosi owoce - mówi sensei Wojciech Pędziński, prezes Chełmskiego Klubu Karate Kyokushin. - W najbliższym czasie planujemy egzaminy na wyższe stopnie, natomiast latem wyjazd na obóz, aby we wrześniu wrócić do treningów, a wszystko wskazuje na to, że nasza kadra się powiększy.
Teraz czytane:


Napisz komentarz
Komentarze