Dzień Kobiet to święto o ponad stuletniej tradycji, które w okresie PRL-u cieszyło się ogromną popularnością. W tamtych czasach kobiety otrzymywały kwiaty, najczęściej goździki i gerbery, a także deficytowe rajstopy. Obecnie Dzień Kobiet obchodzony jest w ponad 30 krajach na całym świecie, a jego tradycja jest kontynuowana również w Polsce.
Uroczystość otworzył Artur Kubacki, który złożył serdeczne życzenia wszystkim Paniom, życząc zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, pogody ducha oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
Na scenie wystąpili młodzi i utalentowani artyści. Publiczność mogła podziwiać występ zespołu dziecięcego "RYMO-SMYKI" pod kierunkiem Malwiny Pietraś, solowy występ Mai Kuryło, występ stypendystek Marszałka Województwa Lubelskiego oraz koncert zespołu wokalnego UNISONO z Rejowca Fabrycznego.
Zdolni wykonawcy, wspaniała muzyka oraz niezwykła atmosfera sprawiły, że koncert był prawdziwą ucztą dla ducha i na długo pozostanie w pamięci uczestników. To wydarzenie pokazało, że tradycja Dnia Kobiet jest wciąż żywa i ma niezwykłą moc jednoczenia społeczności.
Czytaj także:






![Chełm. XLIV Zjazd Forum Akademii Nauk Stosowanych za nami [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-xliv-zjazd-forum-akademii-nauk-stosowanych-za-nami-1776690567.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze