Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Szalone nożyczki – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

Prawdziwie gwiazdorski spektakl "Szalone nożyczki" będzie można zobaczyć w Chełmskim Domu Kultury 31 stycznie o godzinie 17:30. Bilety można kupić od 110 złotych, na stronie bilety.copa.pl.
Chełm. Szalone nożyczki – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

"Szalone nożyczki" to już jedna z bardziej znanych komedii, z elemetami thrillera i kryminału w jednym. Spektakl to interaktywna zabawa z widownią, która wraz z bohaterami scenicznymi prowadzi śledztwo i szuka odpowiedzi na pytanie: kto zabił Izabelę Czerny, wybitną pianistkę, mieszkającą tuż nad salonem fryzjerskim?

Akcja toczy się w salonie fryzjerskim, gdzie poznajemy barwnych klientów i pracowników. Wszyscy mają swoje tajemnice i motywy, by popełnić zbrodnię. Gdy zostaje znalezione ciało, śledztwo nabiera tempa, a widzowie wraz z bohaterami starają się odgadnąć, kto stoi za morderstwem. Śmiech miesza się z grozą, a każdy z bohaterów skrywa swoje sekrety. 

– Zapraszamy na wizytę! Od pierwszej minuty spektaklu zostaniecie zabici... energią i śmiechem – piszą twórcy w zapowiedzi spektaklu.

W obsadzie możemy zobaczyć takich aktorów jak: Maciej Wilewski, Karina Seweryn, Magdalena Margulewicz, Artur Pontek, Piotr Tołoczko / Michał Piróg oraz Patryk Cebulski.

Tekst Spektaklu przełożyła Elżbieta Woźniak, a wyreżyserował Rafał Szumski. Za kostiumy odpowiedzialny jest Michał Piróg i Joanna Ciesielska. A opiekę artystyczną nad sztuką objął Maciej Kowalewski.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Alex .Treść komentarza: Na ulicy Mościckiego w Chełmie brak studzienek burzowych !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:47Źródło komentarza: Zakończono modernizację sieci wodociągowej na ul. Mościckiego i Litewskiej w ChełmieAutor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama