Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

To był zwycięski powrót

Zawodnicy KPSu Krasnystaw udanie rozpoczęli drugą rundę rozgrywek w wojewódzkiej lidze juniorów.

Na inaugurację tej części sezonu zespół prowadzony przez Dariusza Dubaja 3:0 (25:18, 25:23, 25:21) pokonał na wyjeździe LKPS Lublin, a tym samym powiększył przewagę nad resztą stawki w tabeli. Jak przyznaje trener zwycięskiego składu, przed tym spotkaniem miał pewne obawy.

- W poprzednim spotkaniu w Krasnymstawie mieliśmy problem z tym przeciwnikiem, bo wygraliśmy dopiero w tie-breaku. Tym razem zaczęliśmy bardzo pewnie, pierwszy set wygraliśmy ze sporą przewagą, dwa pozostałe były bardziej wyrównane, ale i tak padły naszym łupem.

Kolejny mecz krasnostawscy siatkarze zagrają u siebie 11 grudnia i podejmą UKS Serbinów Biała Podlaska.

KPS Krasnystaw wystąpił w składzie: Mikołaj Szewczak, Krystian Kosut, Mateusz Łusiak, Mateusz Mazurek, Kacper Korzeniowski, Filip Szkoda, Filip Czarnecki, Michał Matysiak i Łukasz Żukowski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama