Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Chełm. Dni Pracodawców i Targi Pracy już w przyszłym tygodniu!

Na początku grudnia pracodawcy oraz potencjalni pracownicy będą mieli niezwykłą okazję do bezpośredniego kontaktu oraz dyskusji o swoich potrzebach i wyzwaniach. W debacie tej będzie także uczestniczył Powiatowy Urząd Pracy. A to wszystko dzięki corocznym Targom Pracy, które odbędą się podczas Dni Pracodawców 2024.

W dniach 2-6 grudnia odbędą się Dni Pracodawców 2024, coroczne wydarzenie organizowane przez urzędy pracy w całym kraju. Celem inicjatywy jest wzmocnienie współpracy pomiędzy urzędami a pracodawcami, co odgrywa kluczową rolę w budowaniu silnego rynku pracy i wspieraniu rozwoju gospodarki.

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza również 2 grudnia na Targi Pracy, które odbędą się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję dla pracodawców, by zaprezentować swoje oferty pracy i pozyskać nowych kandydatów. Z kolei osoby poszukujące zatrudnienia będą miały szansę bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.

Dodatkowo, podczas Targów Pracy będzie Punkt informacyjno-konsultacyjny, przygotowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie. Pracodawcy znajdą tam szczegółowe informacje dotyczące m.in. roli doradcy klienta instytucjonalnego, usług i instrumentów rynku pracy, zasad zatrudniania cudzoziemców, w tym obywateli Ukrainy, czy usług EURES, wspierających międzynarodową rekrutację.

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zachęca do kontaktu z doradcami klienta w swojej siedzibie przy Pl. Niepodległości 1, I piętro, pokój 162, tel.: 82 562 76 60, 82 562 76 37.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Nieruchomości
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama