Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Medale w Tomaszowie Lubelskim

Wychowankowie Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie udanie zakończyli udział w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Tomaszowskiego.

Sposób delegacji klubu najlepiej w Tomaszowie Lubelskim zaprezentował się Paweł Podgórski, który zajął pierwsze miejsce w kategorii dzieci open. Drugi w kategorii juniorów młodszych był Jevheni Kovalchuk, a Jakub Domańczuk w tej samej kategorii był trzeci. Jeszcze jeden brązowy medal to z kolei zasługa walczącego wśród kadetów Maciej Bożek.

Opiekunem zawodników Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie był sensei Waldemar Kozioł, a jednymi z sędziów sensei Krzysztof Kozioł i sensei Szymon Pawłowski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama