Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Reaktywacja przebiegła pomyślnie

Cztery panie i 15 panów wzięło udział w pierwszym turnieju Włodawskiej Ligi Darta, który po trzech latach wrócił do baru Filip. Zmagania z celności i refleksu rozegrały się 23 listopada.

Najskuteczniejszy tego dnia okazał się Jarosław Torbicz, który zakończył turniej na pierwszym miejscu. Za nim uplasował się Adam Rysz, a podium zamknął Grzegorz Wołczuk.

- Reaktywację uznajemy za udaną, pojawili się zarówno doświadczeni włodawscy darterzy, jak też nowe twarze - podsumowuje jeden z organizatorów turnieju Kamil Struk. - O tym, że forma dopisała, a sami zawodnicy byli złaknieni rozgrywek, świadczą "wybryki" pod tarczami. Mieliśmy dwa maxy, raz 171 pkt, a także trzy finisze powyżej stu punktów. Frekwencja mogła być co prawda wyższa, ale przed nami kolejne turnieje, na które serdecznie zapraszamy, a których szczegóły można znaleźć na Facebooku Włodawskiej Ligi Darta.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama