Najskuteczniejszy tego dnia okazał się Jarosław Torbicz, który zakończył turniej na pierwszym miejscu. Za nim uplasował się Adam Rysz, a podium zamknął Grzegorz Wołczuk.
- Reaktywację uznajemy za udaną, pojawili się zarówno doświadczeni włodawscy darterzy, jak też nowe twarze - podsumowuje jeden z organizatorów turnieju Kamil Struk. - O tym, że forma dopisała, a sami zawodnicy byli złaknieni rozgrywek, świadczą "wybryki" pod tarczami. Mieliśmy dwa maxy, raz 171 pkt, a także trzy finisze powyżej stu punktów. Frekwencja mogła być co prawda wyższa, ale przed nami kolejne turnieje, na które serdecznie zapraszamy, a których szczegóły można znaleźć na Facebooku Włodawskiej Ligi Darta.
Teraz czytane:


Napisz komentarz
Komentarze