Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Świętowali w basenie

O tym, że miłośników tej dyscypliny nie brakuje, przekonali się organizatorzy i uczestnicy zawodów zorganizowanych w Chełmskim Parku Wodnym. Rywalizacja w basenie była kolejnym sportowym uczczeniem 106. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Świętowali w basenie

Autor: Chełmski Park Wodny

Zacięte zmagania rozegrały się w kilku grupach wiekowych i w różnych stylach. Na 25 m stylem dowolnym pierwsze miejsca zajęli Zofia Wodzik i Bartłomiej Nowak, drugie Sara Samborska, a trzecie Łucja Manowiec. Na najwyższych stopniach podium na 50 m stylem dowolnym stawali: Gabriela Dębska, Oliwia Żak, Julia Żak, Lena Cichosz, Natalia Zych, Jan Gałka, Kajetan Wójtowicz, Aleksander Wójcik, Michał Królikowski i Oskar Skorpuski, za nimi znaleźli się: Zuzanna Zarczuk, Hanna Kamińska, Iga Grabowska, Anna Gromadzka, Karolina Lachowicz, Mikołaj Grabys, Antoni Suwaluk, Natan Klajnert, Filip Teodorowicz i Aleks Miedziany, zaś trzeci byli: Aleksandra Stasiejko, Zuzanna Malik, Michalina Zduńczuk, Matylda Kołeczek, Antoni Sławiński, Miłosz Podgórski-Skibiński, Bartosz Niemczuk, Nikodem Żelechowski i Michał Bajkowski. W rywalizacji na 50 m stylem grzbietowym najlepsi byli: Gabriela Dębska, Oliwia Żak, Julia Żak, Anna Gromadzka, Karolina Lachowicz, Jan Gałka, Kajetan Wójtowicz, Aleksander Wójcik, Michał Królikowski i Iwo Jankie, drugie lokaty przypadły: Zofii Skibińskiej, Hannie Kamińskiej, Idze Grabowskiej, Michalinie Zduńczuk, Agacie Siwiec, Tomaszowi Skorkowi, Antoniemu Suwalukowi, Natanowi Klajnertowi, Nikodemowi Żelechowskiemu i Piotrowi Biesiadeckiemu, podium zamknęli natomiast: Martyna Suwaluk, Agata Zając, Emilia Mazur, Karolina Mielniczek, Matylda Kołeczek, Dawid Sas, Franciszek Farima, Filip Teodorowicz i Mateusz Rachańczyk. Ściganie na 100 m stylem dowolnym wygrali Lena Cichosz i Grzegorz Łagowski, drugie miejsce zajęli Julia Żak i Michał Królikowski, zaś trzecie Iga Grabowska i Marek Dziurda.

Uczestnicy zmagań stawali w szranki również drużynowo. Rywalizację mix w sztafecie 11x25 m wygrały Emilia Mazur, Iga Grabowska, Oliwia Żak i Julia Żak, za nimi uplasowali się Filip Teodorowicz, Michał Królikowski, Daniel Paszkiewicz i Nikodem Żelechowski, a podium zamknęły Anna Gromadzka, Zuzanna Malik, Anna Hromik i Zofia Smętkowska. Zmagania dorosłych w sztafecie 11x25 m zdominowali Oskar Skorupski, Natalia Zych, Matylda Kołeczek i Karolina Lachowicz, drugą lokatę zajęli Marek Dziurda, Monika Klimkowska, Piotr Biesiadecki i Sylwester Glina, zaś trzecią Dariusz Piątkowski, Marcin Górski, Andrzej Dobrzyński i Tomasz Koman.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama