Fabian Nafalski wystartował w kategorii powyżej 75 kg i stoczył cztery pojedynki. Trzy zakończył bardzo szybko, bo po zaledwie 30 sekundach, zdobywając również ippon. W finałowym starciu przyszło mu się mierzyć z cięższym o 12 kg karateką z Wrocławia i mimo dobrej techniki musiał uznać jego wyższość, kończąc mistrzostwa na drugim miejscu.
- Budujący jest fakt, że Fabian dobrze się prezentuje i wywarł dobre wrażenie na sędziach, ponieważ ich decyzja nie była jednogłośna - dodaje sensei Bartłomiej Zakrzewski, prezes Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori. - Dla mnie jako dla trenera drugie miejsce to bardzo dobry wynik, zważywszy na to, że nie była to najważniejsza impreza sportowa w tym półroczu. Priorytetem był Puchar Europy, w których Fabian zdobył złoty medal.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze