Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Studenci PANS Chełm z medalami

I runda zawodów w strzelectwie sportowym organizowanych przez Klub Środowiskowy AZS Lublin okazała się niezwykle udana dla reprezentantów AZS PANS Chełm. Stawali oni na podium, jak również zajmowali wysokie lokaty w stawce.

W klasyfikacji końcowej kobiet całe podium należało do studentek PANS Chełm. Najlepsza okazała się Dagmara Kędzierska (druga open), za nią znalazła się Anna Górniak (trzecia open), a trzecia lokata przypadła Martynie Angulskiej (czwarta open). W klasyfikacji mężczyzn na najwyższym stopniu podium znalazł się Damian Siedlecki, zawodnik MKSu Dragon Chełm oraz student UP w Lublinie, drugie miejsce zajął Maksymilian Ostrówka z PANS Chełm (szósty open), zaś trzecie Grzegorz Gołub, również reprezentujący chełmską PANS (siódmy open). Na dalszych lokatach open znaleźli się natomiast: Lidia Wypych (piąta), Wiktoria Jadczak (ósma), Paweł Kowalewicz (dziewiąty), Mateusz Mielcarek (dziesiąty), Natalia Łaszuk (11.), Igor Klinik (13.), Michał Borowczak (14.), Nikodem Broniszczak (15.), Gabriel Wójtowicz (17.) i Łukasz Trzewiczek (19.).

Wspólnie strzelcy AZS PANS Chełm zdobyli 178 pkt, zapewniając sobie pierwszą lokatę w klasyfikacji drużynowej i aż 63 pkt przewagi nad drugim w rankingu UP Lublin.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama