Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Deblowa przerwa ligowa

W ostatni piątek sierpnia 30 osób stanęło w szranki o tytuł najlepszej pary deblowej w turnieju organizowanym przez Steel Dart Chełm. Zmagania, tradycyjnie odbyły się po zakończonej niedawno letniej lidze, jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji jesienno-zimowej.

Faza play-off deblowego turnieju przyniosła zacięte mecze, ale to właśnie zawodnicy, którzy prezentowali solidny poziom na przestrzeni zakończonego ligowego sezonu, popisywali się najlepszą celnością. Najdłużej w grze pozostały duety: Jarosław Nowosad i Sylwester Semeniuk, Andrzej Terlecki i Mateusz Maluha, Damian Zalewski i Michał Klepacki, a także Andrzej Gula i Grzegorz Cieślak. W pierwszym półfinale Nowosad i Semeniuk pewnie pokonali reprezentujących Zamość Terleckiego i Maluhę, zaś w drugim 3:1 Cieślak i Gula ograli Zalewskiego i Klepackiego. Po zaciętych zmaganiach finałowych miejsca na podium zajmowali kolejno Grzegorz Cieślak i Andrzej Gula, Jarosław Nowosad i Sylwester Semeniuk oraz Andrzej Terlecki i Mateusz Maluha.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama