We środę policjanci z chełmskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi. 33-letni mieszkaniec gminy Chełm, który nim kierował nie posiadał prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma promil alkoholu w organizmie. Jednak nie były to jego jedyne przewinienia, gdyż okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od alimentów. Jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego.
Gorący temat:



![Czarna seria pożarów w powiecie włodawskim. Strażacy walczyli z żywiołem przez wiele godzin [FILM, ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-czarna-seria-pozarow-w-powiecie-wlodawskim-strazacy-walczyli-z-zywiolem-przez-wiele-godzin-filmy-1777012860.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze