Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2023. Twój Agent Ubezpieczenia [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO ROKU]

Najlepszym rozwiązaniem, aby zapewnić sobie dobre ubezpieczenie w odpowiednim zakresie, jest konsultacja z agentem. To pozwoli uniknąć niedomówień oraz ewentualnych wątpliwości. "Twój Agent Ubezpieczenia" w Chełmie to doświadczony pośrednik ubezpieczeniowy, który od lat pomaga mieszkańcom Chełma i okolic znaleźć optymalne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń.

Pod kierownictwem doświadczonej Kingi Jędrzejewskiej, firma od lat jest niezawodnym partnerem dla mieszkańców regionu w zakresie ubezpieczeń. Nagroda "Kobieta sukcesu" w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu 2021 jest najlepszym dowodem na profesjonalizm i zaangażowanie właścicielki.

Początki działalności sięgają 2013 roku, kiedy to Kinga Jędrzejewska otworzyła swoje pierwsze, jednoosobowe biuro. Dziś firma dynamicznie się rozwija, stawiając na ciągłe szkolenia pracowników, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

"Twój Agent Ubezpieczenia" oferuje szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych, dopasowanych do potrzeb klientów. Zajmuje się doradztwem i sprzedażą w zakresie zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie oraz upraw.

Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, "Twój Agent Ubezpieczenia" może zaproponować swoim klientom szeroki wybór polis i dopasować je do ich konkretnych potrzeb.

Ponad 10-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym sprawia, że "Twój Agent Ubezpieczenia" doskonale zna specyfikę branży i potrafi doradzić w każdej sytuacji. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy to cechy wyróżniające firmę na tle konkurencji.

Poniżej wyjaśniamy, jak głosować:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kierowczyni krasnostawskaTreść komentarza: Żadne oświetlenie nie pomoże, jeśli piesi nadal będą się zachowywać, jak nieśmiertelni wchodząc z biegu pod auta... Jak już koniecznie ktoś chce pieniądze wydawać, to proponuję szykany dla pieszych wymuszające rozejrzenie się w obie strony, dające kierowcom szansę dostrzeżenia pieszych, którzy za nic mają swoje życie i chodzą ubrani na czarno i bez odblasków utrudniając kierowcom zobaczenie ich nawet w dobrze doświetlonych miejscach. To nie brak oświetlenia stanowi największy problem, a mentalność pieszych. Tu jest pole do popisu dla policji, która powinna nauczyć krasnostawskich pieszych prawidłowego zachowania w obrębie przejścia (z pozdrowieniami dla starych bab trajkoczących przy samym przejściu, bez zamiaru przejścia). Kierowcy przewrażliwieni na zachowanie nieprzytomnych pieszych nadużywają już hamulca przed przejściami, więc czas wziąć się za prawdziwe źródło problemu, zamiast marnować publiczne pieniądze na kolejne oświetlenie, które nic nie zmieni.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 16:06Źródło komentarza: Krasnystaw. Bezpieczeństwo na zebrach. Burmistrz odpowiada na interpelację radnejAutor komentarza: Oze SrozeTreść komentarza: Wpływy do budżetu gminy to jedno, a czynsz za dzierżawę to druga strona medalu, chyba ważniejsza niż te wpływy do budżetu... Ciekawe kto na tym tak naprawdę skorzysta, bo na pewno nie zwykli mieszkańcy...Data dodania komentarza: 15.03.2026, 11:28Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Myślą intensywnie o turbinach. Urząd prowadzi w tej sprawie kilka postępowańAutor komentarza: Aj WajTreść komentarza: To ta na której sklep ma być?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 11:18Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Myślą intensywnie o turbinach. Urząd prowadzi w tej sprawie kilka postępowańAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Co trolu???? Nie pasuje ci, że posłanka dorwała się do łopaty???? Widocznie lubi kopać dołki.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 09:31Źródło komentarza: Wbili pierwszą łopatę pod rewitalizację Młyna Michalenki. Powstanie nowe centrum kultury w Chełmie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A dziura po PKS dalej straszy.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 09:14Źródło komentarza: Spór o 180 mln zł na Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej w Chełmie. Prezydent Banaszek odpowiada na medialne zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama