Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:10
Reklama

Chełm: Drogowcy wykonali... pułapkę

W Leśniczówce ekipa remontująca drogę zostawiła kierowcom niemiłą niespodziankę. Na niemal metrze szerokości w dwóch miejscach sfrezowano asfalt. I nikt nie pomyślał o ustawieniu znaków ostrzegawczych.
Chełm: Drogowcy wykonali... pułapkę

- W piątek wracałam samochodem z pracy do domu. Zawsze tędy jeżdżę. Znam teren. Na szczęście nie jechałam szybko, gdy nagle wpadłam kołami w dziurę. Samochód tak uderzył podwoziem o asfalt, aż jęknęło. W lusterku widziałam, jak motocyklista jadący za mną ostro hamuje. Było naprawdę niebezpiecznie - opowiada pani Joanna.

Najbardziej jest oburzona tym, że przed wyrwą w asfalcie nie ustawiono znaków ostrzegawczych.

- Wiem, że jest tam ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę, ale to i tak zdecydowanie za szybko, żeby bezpiecznie przejechać - dodaje mieszkanka powiatu chełmskiego.

Jak się okazuje, asfalt zerwała firma wykonujące przebudowę drogi na zlecenie powiatu chełmskiego.

- Trochę się drogowcy pospieszyli. Zwróciłem już uwagę wykonawcy, aby oznakował te miejsca. Wycinka została wykonana w miejscach łączenia asfaltu - wyjaśnia dyrektor wydziału infrastruktury Ireneusz Krasowski.

ASF zbiera żniwo! UE wprowadza kolejne restrykcje dla rolników [CZYTAJ]

Powiat chełmski zaplanował w Leśniczówce remont nawierzchni drogi na odcinku od dawnej mleczarni do remizy, czyli tam, gdzie dotąd nie było nowego asfaltu. Aby ładnie połączyć odcinki nawierzchni asfaltowych, na ich granicy wykonano frezowanie.

Niestety, chociaż w poniedziałek przed południem dzwoniliśmy z prośbą o interwencję i ustawienie znaków ostrzegawczych, szybkiej reakcji nie było. Dopiero we wtorek, gdy w starostwie powiatowym była sesja, po której dyrektor Krasowski ponownie upomniał wykonawcę, właściwie oznakowano niebezpieczne miejsca.


Popularne artykuły:

Trwają zapisy na II Turniej Paintball w Kumowej Dolinie [SZCZEGÓŁY]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama