Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Koszykarze staną w szranki

6 lipca na Orliku chełmskiego MOSiR-u przy ul. Sienkiewicza rozegrany zostanie V Festiwal Koszykówki koordynowany przez Katarzynę Janicką. Sportowa rywalizacja, zgodnie z tradycją, będzie połączona z akcją charytatywną.

- Rozgrywki rozpoczniemy o godz. 8, na prośbę samych uczestników i nauczeni doświadczeniem o szybko nasilającym się upale. A jesteśmy pewni, że jak co roku, także podczas tej edycji, pogoda dopisze - mówi Katarzyna Janicka. - Formularz zgłoszeniowy i regulamin zmagań można znaleźć na profilu wydarzenia na Facebooku oraz na profilu Katarzyna Janicka & Przyjaciele.

Niezmiennie hasłem towarzyszącym zawodom jest "Koszykarskie granie - zwierzętom pomaganie", a tegoroczny festiwal jest poświęcony wsparciu jednego z podopiecznych Fundacji Małe Wielkie Serca, jak również działalności Fundacji Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama