Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Ewelina Wołos wśród najlepszych

Ewelina Wołos po raz kolejny zademonstrowała żelazną formę. I to niemal dosłownie, ponieważ z sukcesem zakończyła następny w karierze wyścig IronMan. Tym razem zmierzyła się z połową dystansu podczas triathlonu w Warszawie.

Pochodząca z Rejowca Fabrycznego Ewelina Wołos uplasowała się wśród kobiet na trzecim miejscu w swojej kategorii wiekowej, a także na piątym w overall amatorów. Dystans 1900 m wpław, 90 km na rowerze oraz 21 km biegiem pokonała w 4 godz. 27 min 30 sek.

- Był to dla mnie wymagający start, ponieważ jeszcze nie do końca zregenerowałam się po IronManie w Hiszpanii, po którym zdobyłam eliminację na Mistrzostwa Świata. I teraz właśnie pod nie dostosowuję swój plan treningowy - mówi Ewelina Wołos.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama