Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Szachiści walczą o cenne trofeum

Szachiści z naszego regionu są już po drugim turnieju Grand Prix, którego stawką jest Puchar Prezesa MKS Agros Chełm.

W kategorii juniorów starszych U18 wygrał Daniel Zaborski, za nim uplasował się Kuba Ożarowski, a podium zamknęła Kinga Pietrucha. W grupie juniorów U12 pierwsze miejsce zajął Miłosz Dutka, drugie Ksawery Michałek, zaś trzecie Szymon Wachewicz. W klasyfikacji Grand Prix po dwóch rundach, w młodszej z powyższych kategorii ex aequo prowadzą Miłosz Dutka i Ksawery Michałek, a w starszej Daniel Zaborski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama