Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kwiecień mija pod znakiem szachów

Reprezentanci sekcji szachowej MKS Agros Chełm mają za sobą kolejne ważne turnieje.

13 kwietnia juniorzy klubu brali udział w turnieju klasyfikacyjnym w Zamościu, którego stawką było uzyskanie czwartej kategorii. Udało się to całej ekipie, czyli: Miłoszowi Dutce, Danielowi Zaborskiemu, Kubie Ożarowskiemu, Michałowi Studzińskiemu, Hubertowi Kowińskiemu, Franciszkowi Mazurkowi i Szymonowi Wachewiczowi. Ponadto, Miłosz Dutka zajął pierwsze miejsce w rywalizacji U10, a w starszej grupie najlepsi byli ex aequo Daniel Zaborski i Kuba Ożarowski.

Z kolei 20 kwietnia chełmscy szachiści byli obecni w Lubartowie, gdzie rozegrał się finał I Ligi Szachowej Juniorów, której celem było wyłonienie reprezentantów kadry wojewódzkiej. Awans do tego składu udało się zdobyć Ksaweremu Michałkowi (drugi w kat. U10), Zofii Jasionowicz (trzecia w kat. U12), Janowi Grądkowskiemu (trzeci w kat. U14) oraz Danielowi Zaborskiemu (drugi w kat. U16). Do kadry nie udało się natomiast dostać Idze Adamowicz, Miłoszowi Dutce i Kubie Ożarowskiemu.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama