Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:38
Reklama

Chełm: Autem wjechał w latarnię [VIDEO]

Minionej nocy na Rondzie Jana Pawła II kierowca popisał się wyjątkową nieodpowiedzialnością i pozostawił po sobie wyraźne ślady zniszczeń.
Chełm: Autem wjechał w latarnię [VIDEO]
Ok. godz. 1:40 na rondzie przy Hotelu Kamena nieznany jeszcze kierowca ściął swoim pojazdem słup latarni, stojącej na zjeździe pomiędzy ul. Lubelską a Aleją Armii Krajowej.
latarnia.mp4
Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, ale mundurowym udało się znaleźć samochód, który doprowadził do takich uszkodzeń. Okazało się, że ma on kilku właścicieli... Policja sprawdza, kto siedział za kierownicą i uszkodził latarnię. Kierowcy - uważajcie w tym miejscu! Na drodze znajdują się odłamki szkła i uszkodzonej karoserii.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Bulwers 16.03.2018 19:46
IDIOTA!!!!! Dobrze, że ludzi nie pozabijał. A jak policja nie wie, kto kierował, to wszystkich właścicieli ukarać, aż się jakiś przyzna!!!!

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama