Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Zderzyły się osobówki przy aquaparku. Młodszy kierowca oddał krew

W poniedziałek (1 stycznia) około godziny 16:30 na ulicy Lubelskiej na wysokości aquaparku doszło do kolizji dwóch osobówek. 28-letni mieszkaniec Rejowca nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył toyoty, za kierownicą której siedział 37-latek z Chełma.

Obaj kierowcy nie doznali obrażeń, ale okazało się, że młodszy z nich jest nietrzeźwy. Odmówił badania alkomatem, dlatego została mu pobrana krew.

Poza tym na drogach powiatu chełmskiego było raczej spokojnie, nawet na trasie do granicy. Co ciekawe, przez noworoczny weekend zmniejszyła się kolejka tirów wzdłuż DK12. Obecnie liczy ok. 20 km i kończy się w miejscowości Srebrzyszcze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama