Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Krasnystaw i Włodawa na podium w turnieju w Spiczynie

Reprezentanci LMKS Krasnystaw i MLUKS Włodawa dopisali do konta kolejne sukcesy dzięki udziałowi w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego, które odbyły się w Spiczynie. Turniej zgromadził blisko 80 osób z dziewięciu klubów, nie tylko z Polski, ale również ze Słowacji. Zawody były jednocześnie podsumowaniem rocznej rywalizacji i w ramach tego nagrodzono dziesięciu najlepszych młodzików z Lubelszczyzny.
Krasnystaw i Włodawa na podium w turnieju w Spiczynie

14-osobowa drużyna LMKS Krasnystaw podtrzymała dobrą passę, ponieważ udało się jej wywalczyć dziesięć medali. Złoto zdobyli Gabriel Abbas, Mateusz Matysiak i Kacper Kończyński, srebro Oskar Jakubowski, a brąz Ksawier Suszek, Aleksander Miszczak, Konrad Olech, Mikołaj Kończyński, Aleksander Olszczuk i Jakub Dulak. Piąte miejsca zajęli Miłosz Chlewicki, Aleksander Wasil i Franciszek Cichosz, a siódme Szymon Puchała. Trzech reprezentantów LMKS Krasnystaw: Kacper Kończyński, Mateusz Matysiak i Konrad Olech, znalazło się również w najlepszej dziesiątce lubelskich zapaśników.

Ze spiczyńskich mat z dwoma medalami wrócili natomiast zawodnicy MLUKS Włodawa. Złoty medal zawiesił na szyi Leo Chaciołka, a srebrny Szymon Ciepołowicz, który dodatkowo został uhonorowany mianem zapaśniczej nadziei. Zapaśników włodawskiego MLUKS nie zabrakło również w gronie dziesięciu najlepszych zapaśników z województwa lubelskiego. Znaleźli się w nim Jan Makarewicz, Wiktor Tadyniewicz i Leo Chaciołka.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Witold JTreść komentarza: Powinno byc 3 gminy: Uher, Parypsie i Okszuw.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 23:19Źródło komentarza: GMINA CHEŁM chce być GMINĄ POKRÓWKA. Kontrowersyjna decyzja wójta i radnychAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Tak przeładowany rowerem jeżdżę zgłoś to do inspekcji transportu drogowego. Weźcie się w końcu do roboty a nie bąki zbijacie.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 18:50Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wykorzystują mrozy, by przygotować się na lato. Chcą stworzyć przestrzeń do rekreacjiAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Nie zgłaszanie więcej nic nie daje niż zgłaszanie. A może tą drogą tylko Sam jeździsz do swojego pola i sam ją zniszczyłeś ciężkim sprzętem skoro nie chcesz podać gdzie te dziury.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 17:54Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wykorzystują mrozy, by przygotować się na lato. Chcą stworzyć przestrzeń do rekreacjiAutor komentarza: JolkaTreść komentarza: A Dypultycz gorszy? Jest jeszcze przystanek.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 17:13Źródło komentarza: GMINA CHEŁM chce być GMINĄ POKRÓWKA. Kontrowersyjna decyzja wójta i radnychAutor komentarza: Yellow danceTreść komentarza: Miś usunięty z herbu po cichu, teraz zmiana nazwy ? To już chyba idzie za daleko.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 16:38Źródło komentarza: GMINA CHEŁM chce być GMINĄ POKRÓWKA. Kontrowersyjna decyzja wójta i radnych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama