Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 28 listopada. Przebywający w Krasnymstawie chełmski policjant zauważył coś, co wzbudziło jego niepokój. Jak się okazało – przypuszczenia mundurowego były całkowicie zasadne.
– We wtorek około godziny 19:00, na ul. Okrzei w Krasnymstawie uwagę policjanta z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z a w Chełmie, który był w czasie wolnym od służby przykuł rowerzysta, który jechał niepewnie. Mundurowy nabrał podejrzeń, że rowerzysta może być pijany i zatrzymał mężczyznę, a następnie doprowadził go do krasnostawskiej komendy policji. Cała sytuacja zdarzyła się nieopodal niej – mówi starsza sierżant Anna Chuszcza, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.
Jak się okazało, chełmski policjant nie mylił się. Zatrzymany 48-letni mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu! Został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a następnie przekazany pod opiekę kolegi, który zobowiązał się zadbać o jego bezpieczeństwo do czasu wytrzeźwienia.
- Czytaj także:
- Krasnystaw. Bali się, że stracą wszystkie oszczędności. I mu uwierzyli...
- Gm. Izbica. Setka dzieciaków miała własne Andrzejki
- Powiat krasnostawski. Zimowy pogrom na drogach. 9 zdarzeń jednego dnia [ZDJĘCIA]
- Gm. Siennica Różana. Jako pierwsi zainaugurują świąteczne przygotowania
- Krasnostawscy seniorzy wrócili z Dęblina z nagrodą









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)

![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)
![Samochód z 5 osobami wjechał pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA] Samochód z 5 osobami wjechał pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-lubycza-krolewska-samochod-z-5-osobami-wjechal-pod-pociag-smiglowce-lpr-zabraly-rannych-zdjecia-1773176473.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze